TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

Opublikowano: środa, 17 maj 2023 Drukuj

Buska Lokalna Grupa Działania „Słoneczny Lider” w maju rozpocznie realizację zadania publicznego pn. Trening Umiejętności Społecznych. Zadanie zostało dofinansowane przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego w 2023r. Zajęcia prowadzone będą dla dzieci w wieku 8 – 14 lat – uczniów szkół podstawowych z województwa Świętokrzyskiego z orzeczonym Zespołem Aspergera. Każdy z uczestników zostanie objęty 10 spotkaniami grupowymi, w podziale na 2 grupy wiekowe.

TUS to profesjonalna pomoc we wzmacnianiu kompetencji społecznych dzieci i młodzieży, tak istotnych dla dalszego funkcjonowaniu po ukończeniu szkoły podstawowej. Brak odpowiedniego przygotowania do wejścia w nowe role społeczne i nowe środowiska zaprzepaszcza ich szanse na normalne funkcjonowanie w życiu społecznym. Trening Umiejętności Społecznych jest więc istotny, gdyż doprowadza do pełnej sprawności społecznej osoby z Zespołem Aspergera.

Rodziców/opiekunów prawnych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zadania i złożenia formularza rekrutacyjnego do dnia 21.05.2023r. w formie scanu na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

OŚWIADCZENIA

 

Zapraszamy

 

 

logo UM

 

Projekt został dofinansowany przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego w 2023r.

Odsłony: 25638